JAK TO PROBÍHÁ

Spolupráce s námi začíná většinou e-mailem nebo po telefonu, kde se domluvíme co a kdy potřebujete opískovat nebo zrenovovat. Ideální je ozvat se rovnou s popisem či fotkou zboží – díky tomu jsme lépe schopni odhadnout časovou náročnost a první odhad ceny. Zároveň Vám i můžeme dát předběžný termín dokončení podle naší časové vytíženosti, nebo se dohodnout na odklad.

Vzhledem k tomu, že každé zboží je jiné a záleží na mnoha faktorech (zanesení, typ použité staré barvy...), nejsme schopní dát naprosto přesný odhad ceny, dokud si na zboží sami "nesáhneme". Proto pro větší projekty preferujeme předmět vidět naživo nebo i vyzkoušet část opískovat pro lepší představu a odhad. 

Poté probíhá domluva termínu předání nebo provedení mobilního pískování, pokud potřebujete abychom něco opískovali u Vás. 

Samotná práce trvá různou dobu podle našich časových možností, specifikací daného předmětu a také Vašich požadavků na lak či další úpravy. Každopádně Vám dáme vědět když práce začne a poté se Vám ozveme při dokončování, abychom se blíže domluvili na termínu předání a způsobu platby. 

Pokud máte nějaké dotazy ohledně způsobu naší práce a spolupráce, nebo máte vlastní zakázku, neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás naše práce? Ozvěte se nám!

Jestli Vám nezvedáme telefon, pravděpodobně zrovna  pískujeme. Pošlete SMS a my zavoláme zpět.

Telefon pro objednávky: +420 737 137 300
E-mail pro objednávky: toffl@sandr-steel.cz

Adresa: Dolnozahradská 1673/106, Kroměříž
Ozvěte se nám